Przedstawiciel

HRK Pharma współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

W chwili obecnej dla oryginalnej firmy z branży farmaceutycznej, bardzo dobrze postrzeganej na rynku o znanej i cenionej MARCE, która jest  światowym LIDEREM  w swoim obszarze terapeutycznym poszukujemy osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO.

Przedstawiciel Medyczny Rx
województwo: śląskie

Zadania:

  • osiąganie/przekraczanie indywidualnych celów związanych z promocją produktów Rx
  • stworzenie i aktualizacja bazy danych klientów i aktywności promocyjnych prowadzonych na podległym terytorium
  • określanie potencjału klientów oraz precyzyjne segmentowanie grup klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • poszukiwanie nowych możliwości promocji na danym terenie
  • monitorowanie trendów na rynku
  • współpraca z działem marketingu oraz działem medycznym w zakresie realizowania strategii rozwoju produktów i informacji medycznej

Wymagania:

  • min. 1 - 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie farmaceutycznej - WARUNEK KONIECZNY
  • udokumentowanych wyników sprzedażowych – WARUNEK KONIECZNY
  • Wyższego wykształcenia (preferowane medyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
  • silna orientacja na realizowanie celów związanych z promocją produktu
  • umiejętność budowania długofalowych, skutecznych relacji z potencjalnymi klientami
  • wysoki poziom motywacji i zaangażowania
  • otwarcie na nowe wyzwania i chęć nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • sumienność i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • zdolność identyfikowania klientów i ich potencjału
  • znajomość oprogramowania z pakietu MS Office

Oferujemy:

Osoby które nie spełniają warunków koniecznych nie będą brane pod uwagę przy tej rekrutacji.

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie farmaceutycznej
  • Stabilność organizacyjną
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją