Walka z przemocą

Znani sportowcy i działacze sportowi wezmą udział w konferencji "Przeciwdziałanie agresji poprzez sport", która 16 czerwca odbędzie się w Hali na Skarpie przy ul. Modrzewskiego w Bytomiu-Szombierkach.

Celem konferencji przeznaczonej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jest pokazanie, że poprzez sport, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz m.in. taniec można walczyć z agresją i przemocą wśród dzieci i młodzieży. Podczas konferencji znani sportowcy i trenerzy: Przemysław Matyjaszek, Józef Wiśniewski czy Damian Jonak, będą mówić nie tylko o roli sportu w przeciwdziałaniu agresji, ale przekonywać dzieci i młodzież do uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym oraz wśród przyjaciół. W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom oraz Śląskiej Szkoły Tańca.

Początek konferencji o 8.30.

dodany 2011-06-07 14:28 przez iwona.kaminska

źródło: UM Bytom/własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją